MS27473T24B29PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T24B29PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 29C 29#16 PLUG
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T24B29PA
Tau Wae MS27473T24B29PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1108 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 24-29 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-40347
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A