MS27473T24B24PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T24B24PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 24C 12#16 12#12 PLUG
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 889 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 889 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T24B24PA
Tau Wae MS27473T24B24PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 889 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 24-24 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-40342
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T24B1SALC
MS27473T24B1SALC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 128POS STRGHT SCKT
I roto i te taonga: 1306 pcs
Tikiake: MS27473T24B1SALC.pdf
RFQ
MS27473T24B24P
MS27473T24B24P
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 24C 12#16 12#12 PLUG
I roto i te taonga: 892 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T24B24PC
MS27473T24B24PC
Whakaahuatanga: JT 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
I roto i te taonga: 5951 pcs
Tikiake: MS27473T24B24PC.pdf
MS27473T24B24PA-LC
MS27473T24B24PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
I roto i te taonga: 957 pcs
Tikiake:
MS27473T24B24SA
MS27473T24B24SA
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP