MS27473T22B21PALC
MS27473T22B21PALC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE
I roto i te taonga: 1579 pcs
Tikiake: MS27473T22B21PALC.pdf
RFQ
MS27473T22B21B
MS27473T22B21B
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE
I roto i te taonga: 1961 pcs
Tikiake: MS27473T22B21B.pdf
RFQ
MS27473T22B21PA
MS27473T22B21PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 21C 21#16 PLUG
Tikiake:
MS27473T22B21A
MS27473T22B21A
Tikiake:
MS27473T22B21PA
MS27473T22B21PA
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27473T22B21PA.pdf
MS27473T22B1P
MS27473T22B1P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 100POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27473T22B1P.pdf
MS27473T22B21AA
MS27473T22B21AA
MS27473T22B21P
MS27473T22B21P
Tikiake: MS27473T22B21P.pdf
MS27473T22B1S
MS27473T22B1S
Whakaahuatanga: CONN PLUG 100POS STRAIGHT W/SCKT
I roto i te taonga: 917 pcs
Tikiake: MS27473T22B1S.pdf
MS27473T22B21PB
MS27473T22B21PB
MS27473T22B21PA-LC
MS27473T22B21PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel