MS27473T20F41PB-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T20F41PB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T20F41PB-LC
Tau Wae MS27473T20F41PB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1493 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 20-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-40218 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.529" (38.83mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T20F41PD
MS27473T20F41PD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1340 pcs
Tikiake: MS27473T20F41PD.pdf
RFQ
MS27473T20F41P
MS27473T20F41P
I roto i te taonga: 1411 pcs
Tikiake: MS27473T20F41P.pdf
RFQ
MS27473T20F41SB
MS27473T20F41SB
Whakaahuatanga: CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SCKT