MS27473T20F39P
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T20F39P
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 39C 37#20 2#16 PLUG
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T20F39P
Tau Wae MS27473T20F39P Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1255 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-40206
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T20F39B
MS27473T20F39B
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 39C 37#20 2#16 PLUG
I roto i te taonga: 2008 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T20F39SB-LC
MS27473T20F39SB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE