MS27473T20B41SALC
MS27473T20B41SALC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 1835 pcs
Tikiake: MS27473T20B41SALC.pdf
RFQ
MS27473T20B41SB
MS27473T20B41SB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 41C 41#20 PLUG
I roto i te taonga: 1124 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T20B41PC-LC
MS27473T20B41PC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Tikiake:
MS27473T20B41SA
MS27473T20B41SA
MS27473T20B41SA
MS27473T20B41SA
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27473T20B41SA.pdf
MS27473T20B41PD
MS27473T20B41PD
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27473T20B41PD.pdf
MS27473T20B41SA-LC
MS27473T20B41SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
Tikiake: MS27473T20B41SB.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel