MS27473T20B39SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T20B39SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 39C 37#20 2#16 PLUG
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T20B39SA
Tau Wae MS27473T20B39SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1366 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-40154
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T20B39S
MS27473T20B39S
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 39C 37#20 2#16 PLUG
I roto i te taonga: 1345 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T20B39SA
MS27473T20B39SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1241 pcs
Tikiake: MS27473T20B39SA.pdf
RFQ
MS27473T20B41A
MS27473T20B41A
Whakaahuatanga: 8T 41C 41#20 PLUG
Tikiake:
MS27473T20B39SB
MS27473T20B39SB
Whakaahuatanga: CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: MS27473T20B39SB.pdf