MS27473T18F11PA
MS27473T18F11PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: JT 11C 11#16 PIN WALL RECP
I roto i te taonga: 1676 pcs
Tikiake: MS27473T18F11PA.pdf
RFQ
MS27473T18F11SA
MS27473T18F11SA
Whakaahuatanga: JT 11C 11#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 5646 pcs
Tikiake: MS27473T18F11SA.pdf
RFQ
MS27473T18F11PB
MS27473T18F11PB
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27473T18F11PB.pdf
MS27473T18B96SALC
MS27473T18B96SALC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 9POS INLINE
Tikiake: MS27473T18B96SALC.pdf
MS27473T18F11P
MS27473T18F11P
Tikiake: MS27473T18F11P.pdf
MS27473T18F11A
MS27473T18F11A
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 11C 11#16 PLUG
Tikiake:
MS27473T18F28B
MS27473T18F28B
Whakaahuatanga: 8T 28C 26#20 2#16 PLUG
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel