MS27473T18B32SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T18B32SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 32C 32#20 PLUG
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T18B32SA
Tau Wae MS27473T18B32SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1390 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL F
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-40040
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T18B32SBLC
MS27473T18B32SBLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
I roto i te taonga: 1824 pcs
Tikiake: MS27473T18B32SBLC.pdf
RFQ
MS27473T18B32S
MS27473T18B32S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP