MS27473T16B26SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T16B26SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 26C 26#20 PLUG
Ngā Rauemi:
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T16B26SA
Tau Wae MS27473T16B26SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1450 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL E
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-39844
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A