MS27473T14F18PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T14F18PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 18C 18#20 PLUG
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T14F18PA
Tau Wae MS27473T14F18PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1772 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 14-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-39740
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T14F18P-CGML1
MS27473T14F18P-CGML1
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: JT 18C 18#20 PIN WALL RECP
I roto i te taonga: 5412 pcs
Tikiake: MS27473T14F18P-CGML1.pdf
RFQ
MS27473T14F18BA
MS27473T14F18BA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 18C 18#20 PLUG
I roto i te taonga: 2560 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T14F18PA
MS27473T14F18PA
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27473T14F18PA.pdf
MS27473T14F18P
MS27473T14F18P
Tikiake:
MS27473T14F18PLC
MS27473T14F18PLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Tikiake: MS27473T14F18PLC.pdf
MS27473T14F18PA-LC
MS27473T14F18PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE