MS27472T14F15A
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27472T14F15A
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 15C 14#20 1#16 RECP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27472T14F15A
Tau Wae MS27472T14F15A Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1540 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Ētahi Ingoa 1792-39329
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Position Circular Connector
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27472T14F15A
MS27472T14F15A
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: JT 15C 14#20 1#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 2463 pcs
Tikiake: MS27472T14F15A.pdf
RFQ
MS27472T14B97S
MS27472T14B97S
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 12C 8#20 4#16 RECP
I roto i te taonga: 1880 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27472T14B97SA
MS27472T14B97SA
Tikiake:
MS27472T14F15B
MS27472T14F15B
Whakaahuatanga: JT 15C 14#20 1#16 SKT RECP
Tikiake: MS27472T14F15B.pdf
MS27472T14F15PC
MS27472T14F15PC
Tikiake: MS27472T14F15PC.pdf
MS27472T14F15P
MS27472T14F15P
Tikiake: MS27472T14F15P.pdf
Whakaahuatanga: 8T 15C 14#20 1#16 RECP
Whakaahuatanga: JT 12C 8#20 4#16 SKT RECP
Tikiake: MS27472T14B97S.pdf
MS27472T14F15SLC
MS27472T14F15SLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Tikiake: MS27472T14F15SLC.pdf
MS27472T14B97SA-LC
MS27472T14B97SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT
MS27472T14B97PA-LC
MS27472T14B97PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT
MS27472T14F15S
MS27472T14F15S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27472T14F15S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel