MS27472T14B15PA
MS27472T14B15PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: JT 15C 14#20 1#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 5724 pcs
Tikiake: MS27472T14B15PA.pdf
RFQ
MS27472T14B15A
MS27472T14B15A
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 15C 14#20 1#16 RECP
I roto i te taonga: 1527 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27472T14B15PA
MS27472T14B15PA
Tikiake:
MS27472T14B15AA
MS27472T14B15AA
MS27472T14B15PB-LC
MS27472T14B15PB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Tikiake: MS27472T14B15PB-LC.pdf
MS27472T14B15PA-LC
MS27472T14B15PA-LC
MS27472T14B15B
MS27472T14B15B
Whakaahuatanga: JT 15C 14#20 1#16 SKT RECP
Tikiake: MS27472T14B15B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel