MS27468T25Z61SA-LC
MS27468T25Z61SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
I roto i te taonga: 754 pcs
Tikiake: MS27468T25Z61SA-LC.pdf
RFQ
MS27468T25Z61PA
MS27468T25Z61PA
Whakaahuatanga: 8LT 61C 61#20 PIN J/N
I roto i te taonga: 597 pcs
Tikiake: MS27468T25Z61PA.pdf
RFQ
MS27468T25Z7A
MS27468T25Z7A
Whakaahuatanga: 8LT 99C 97#22D 2#8 PIN J/N
I roto i te taonga: 624 pcs
Tikiake: MS27468T25Z7A.pdf
MS27468T25Z61P
MS27468T25Z61P
I roto i te taonga: 720 pcs
Tikiake: MS27468T25Z61P.pdf
MS27468T25Z4SA
MS27468T25Z4SA
Whakaahuatanga: 8LT 56C 48#20 8#16 SKT J/N
I roto i te taonga: 611 pcs
Tikiake: MS27468T25Z4SA.pdf
MS27468T25Z61SA
MS27468T25Z61SA
Whakaahuatanga: 8LT 61C 61#20 SKT J/N
I roto i te taonga: 749 pcs
Tikiake: MS27468T25Z61SA.pdf
MS27468T25Z61B
MS27468T25Z61B
I roto i te taonga: 896 pcs
Tikiake: MS27468T25Z61B.pdf
MS27468T25Z61A
MS27468T25Z61A
I roto i te taonga: 800 pcs
Tikiake: MS27468T25Z61A.pdf
MS27468T25Z7P
MS27468T25Z7P
I roto i te taonga: 474 pcs
Tikiake: MS27468T25Z7P.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel