MS27468T25Z43SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T25Z43SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 43C 23#20 20#16 SKT J/N
Ngā Rauemi: MS27468T25Z43SA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 621 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 621 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T25Z43SA
Tau Wae MS27468T25Z43SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 621 pcs Pepa Raraunga MS27468T25Z43SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-39150
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T25Z46SA
MS27468T25Z46SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 46C MIXED SKT J/N
I roto i te taonga: 433 pcs
Tikiake: MS27468T25Z46SA.pdf
RFQ
MS27468T25Z43P
MS27468T25Z43P
Whakaahuatanga: 8LT 43C 23#20 20#16 PIN J/N
I roto i te taonga: 693 pcs
Tikiake: MS27468T25Z43P.pdf
RFQ
MS27468T25Z43S
MS27468T25Z43S
Whakaahuatanga: 8LT 43C 23#20 20#16 SKT J/N
I roto i te taonga: 552 pcs
Tikiake: MS27468T25Z43S.pdf
MS27468T25Z43PA-LC
MS27468T25Z43PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
I roto i te taonga: 738 pcs
Tikiake: MS27468T25Z43PA-LC.pdf
MS27468T25Z43B
MS27468T25Z43B
I roto i te taonga: 797 pcs
Tikiake: MS27468T25Z43B.pdf
MS27468T25Z43SA-LC
MS27468T25Z43SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT