MS27468T25Z29PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T25Z29PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 29C 29#16 PIN J/N
Ngā Rauemi: MS27468T25Z29PA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 778 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 778 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T25Z29PA
Tau Wae MS27468T25Z29PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 778 pcs Pepa Raraunga MS27468T25Z29PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-39127
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T25Z29S
MS27468T25Z29S
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 29C 29#16 SKT J/N
I roto i te taonga: 778 pcs
Tikiake: MS27468T25Z29S.pdf
RFQ
MS27468T25Z29AA
MS27468T25Z29AA
Whakaahuatanga: 8LT 29C 29#16 PIN J/N
I roto i te taonga: 772 pcs
Tikiake: MS27468T25Z29AA.pdf
RFQ
MS27468T25Z29PA-LC
MS27468T25Z29PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT