MS27468T25Z19SA
MS27468T25Z19SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#12 SKT J/N
I roto i te taonga: 601 pcs
Tikiake: MS27468T25Z19SA.pdf
RFQ
MS27468T25Z19PA-LC
MS27468T25Z19PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 926 pcs
Tikiake: MS27468T25Z19PA-LC.pdf
RFQ
MS27468T25Z19P
MS27468T25Z19P
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#12 PIN J/N
I roto i te taonga: 617 pcs
Tikiake: MS27468T25Z19P.pdf
MS27468T25Z24P
MS27468T25Z24P
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 PIN J/N
I roto i te taonga: 586 pcs
Tikiake: MS27468T25Z24P.pdf
MS27468T25Z19AA
MS27468T25Z19AA
I roto i te taonga: 777 pcs
Tikiake: MS27468T25Z19AA.pdf
MS27468T25Z24BA
MS27468T25Z24BA
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 SKT J/N
I roto i te taonga: 751 pcs
Tikiake: MS27468T25Z24BA.pdf
MS27468T25Z19A
MS27468T25Z19A
I roto i te taonga: 886 pcs
Tikiake: MS27468T25Z19A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel