MS27468T25F29SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T25F29SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27468T25F29SA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T25F29SA-LC
Tau Wae MS27468T25F29SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1054 pcs Pepa Raraunga MS27468T25F29SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-29
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-39013 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 29
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T25F29SB
MS27468T25F29SB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 29C 29#16 SKT J/N
I roto i te taonga: 1261 pcs
Tikiake: MS27468T25F29SB.pdf
RFQ
MS27468T25F29SA
MS27468T25F29SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 665 pcs
Tikiake: MS27468T25F29SA.pdf
RFQ
MS27468T25F29SA-LC
MS27468T25F29SA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT