MS27468T25F24SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T25F24SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 24C 12#16 12#12 SKT J/N
Ngā Rauemi: MS27468T25F24SB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 918 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T25F24SB
Tau Wae MS27468T25F24SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 918 pcs Pepa Raraunga MS27468T25F24SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-39000
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T25F24SB
MS27468T25F24SB
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT
I roto i te taonga: 1187 pcs
Tikiake: MS27468T25F24SB.pdf
RFQ
MS27468T25F24SB-LC
MS27468T25F24SB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT