MS27468T25F24PA-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T25F24PA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27468T25F24PA-LC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 922 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T25F24PA-LC
Tau Wae MS27468T25F24PA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 922 pcs Pepa Raraunga MS27468T25F24PA-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-24
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-38996 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 12 (12), 16 (12) Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T25F24PA
MS27468T25F24PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 PIN J/N
I roto i te taonga: 684 pcs
Tikiake: MS27468T25F24PA.pdf
RFQ
MS27468T25F24PB
MS27468T25F24PB
I roto i te taonga: 798 pcs
Tikiake: MS27468T25F24PB.pdf
RFQ
MS27468T25F24S
MS27468T25F24S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 685 pcs
Tikiake: MS27468T25F24S.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 795 pcs
Tikiake: MS27468T25F24S.pdf
I roto i te taonga: 1405 pcs
MS27468T25F24PA-LC
MS27468T25F24PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
I roto i te taonga: 1512 pcs
Tikiake: MS27468T25F24PA-LC.pdf
MS27468T25F24S-LC
MS27468T25F24S-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS SKT
Tikiake: MS27468T25F24S-LC.pdf
MS27468T25F24SA
MS27468T25F24SA
Tikiake: MS27468T25F24SA.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 772 pcs
Tikiake: MS27468T25F24PA.pdf
MS27468T25F24P-LC
MS27468T25F24P-LC
Tikiake: MS27468T25F24P-LC.pdf
MS27468T25F24P
MS27468T25F24P
Tikiake: MS27468T25F24P.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel