MS27468T25B46SA
MS27468T25B46SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 46POS CRIMP
I roto i te taonga: 497 pcs
Tikiake: MS27468T25B46SA.pdf
RFQ
MS27468T25B46PBLC
MS27468T25B46PBLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 46POS PNL MT
I roto i te taonga: 1036 pcs
Tikiake: MS27468T25B46PBLC.pdf
RFQ
MS27468T25B46SA
MS27468T25B46SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 882 pcs
Tikiake: MS27468T25B46SA.pdf
MS27468T25B46PB
MS27468T25B46PB
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 642 pcs
Tikiake: MS27468T25B46PB.pdf
MS27468T25B46SALC
MS27468T25B46SALC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
I roto i te taonga: 1108 pcs
Tikiake: MS27468T25B46SALC.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT
MS27468T25B46SAL
MS27468T25B46SAL
Tikiake: MS27468T25B46SAL.pdf
MS27468T25B46PC-LC
MS27468T25B46PC-LC
Tikiake: MS27468T25B46PC-LC.pdf
MS27468T25B46S
MS27468T25B46S
I roto i te taonga: 561 pcs
Tikiake: MS27468T25B46S.pdf
MS27468T25B46SA-LC
MS27468T25B46SA-LC
I roto i te taonga: 908 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel