| Tau Wae | MS27468T25B43PB | Kaihanga | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| He Rahinga Kei te wātea | 853 pcs | Pepa Raraunga | MS27468T25B43PB.pdf |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | Whakamutunga | Crimp |
| Te whakangungu | Shielded | Rahi Rahi, MIL | J |
| Rahi Hiku - Whakauru | 25-43 | Rauemi Hee | Aluminum Alloy |
| Kua oti te Rei | Olive Green Cadmium | Raupapa | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Packaging | Bulk | Ētahi Ingoa | 1792-38882 |
| Whakatakotoranga | B | Tae Mahi | -65°C ~ 175°C |
| Tau o nga Tauranga | 43 | Momo Tae | Panel Mount |
| Tae Whakatu | Bulkhead - Front Side Nut | Ko te Whakatau Whakamatau | - |
| Kōkuhu Rauemi | Thermoplastic | Tiaki Ingoa | Environment Resistant |
| Ngā āhuatanga | - | Pato Tere | Bayonet Lock |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp | Whakatauranga onamata | 7.5A, 13A |