MS27468T25B29AA
MS27468T25B29AA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
I roto i te taonga: 5062 pcs
Tikiake: MS27468T25B29AA.pdf
RFQ
MS27468T25B29AB
MS27468T25B29AB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 29C 29#16 PIN J/N
I roto i te taonga: 1295 pcs
Tikiake: MS27468T25B29AB.pdf
RFQ
MS27468T25B29A
MS27468T25B29A
Tikiake: MS27468T25B29A.pdf
MS27468T25B29AA
MS27468T25B29AA
I roto i te taonga: 969 pcs
Tikiake: MS27468T25B29AA.pdf
MS27468T25B29B
MS27468T25B29B
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Tikiake: MS27468T25B29B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel