MS27468T23Z21PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T23Z21PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 21C 21#16 PIN J/N
Ngā Rauemi: MS27468T23Z21PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T23Z21PA
Tau Wae MS27468T23Z21PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1042 pcs Pepa Raraunga MS27468T23Z21PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-38770
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A