MS27468T23F55SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T23F55SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27468T23F55SA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T23F55SA-LC
Tau Wae MS27468T23F55SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1774 pcs Pepa Raraunga MS27468T23F55SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-55
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-38762 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 55
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T23F55SD
MS27468T23F55SD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1138 pcs
Tikiake: MS27468T23F55SD.pdf
RFQ
MS27468T23F55SB
MS27468T23F55SB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 1014 pcs
Tikiake: MS27468T23F55SB.pdf
RFQ
MS27468T23F55SA
MS27468T23F55SA
Tikiake: MS27468T23F55SA.pdf
Tikiake: MS27468T23F55SB.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 55C 55#20 SKT J/N
Tikiake: MS27468T23F55SA.pdf
MS27468T23F55S-LC
MS27468T23F55S-LC
Whakaahuatanga: LJT 55C 55#20 SKT RECP
Tikiake: MS27468T23F55S-LC.pdf
I roto i te taonga: 905 pcs
I roto i te taonga: 850 pcs
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
Tikiake: MS27468T23F55S-LC.pdf
MS27468T23F55SB-LC
MS27468T23F55SB-LC
Tikiake: MS27468T23F55SB-LC.pdf
MS27468T23F55SA-LC
MS27468T23F55SA-LC
Tikiake: MS27468T23F55SA-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel