MS27468T23F55PB-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T23F55PB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27468T23F55PB-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T23F55PB-LC
Tau Wae MS27468T23F55PB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1374 pcs Pepa Raraunga MS27468T23F55PB-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-55
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-38759 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 55
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T23F55PB-LC
MS27468T23F55PB-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN