MS27468T23F21SAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T23F21SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27468T23F21SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T23F21SAL
Tau Wae MS27468T23F21SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2015 pcs Pepa Raraunga MS27468T23F21SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-21
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27468T23F21SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 21
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T23F21SB
MS27468T23F21SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 975 pcs
Tikiake: MS27468T23F21SB.pdf
RFQ
MS27468T23F21SB-LC
MS27468T23F21SB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
I roto i te taonga: 1399 pcs
Tikiake: MS27468T23F21SB-LC.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 1358 pcs
Tikiake: MS27468T23F21SB.pdf
MS27468T23F21SA-LC
MS27468T23F21SA-LC
Tikiake: MS27468T23F21SA-LC.pdf
MS27468T23F21S-LC
MS27468T23F21S-LC
Tikiake: MS27468T23F21S-LC.pdf
MS27468T23F21SA-LC
MS27468T23F21SA-LC
MS27468T23F21SA
MS27468T23F21SA
I roto i te taonga: 985 pcs
Tikiake: MS27468T23F21SA.pdf
Tikiake: MS27468T23F21SA.pdf
Whakaahuatanga: 8LT 21C 21#16 SKT J/N
MS27468T23F21SL
MS27468T23F21SL
Tikiake: MS27468T23F21SL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel