MS27468T23F21PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T23F21PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 21C 21#16 PIN J/N
Ngā Rauemi: MS27468T23F21PA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T23F21PA
Tau Wae MS27468T23F21PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1628 pcs Pepa Raraunga MS27468T23F21PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-38718
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T23F21PB
MS27468T23F21PB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1242 pcs
Tikiake: MS27468T23F21PB.pdf
RFQ
MS27468T23F21P-LC
MS27468T23F21P-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: LJT 21C 21#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1685 pcs
Tikiake: MS27468T23F21P-LC.pdf
RFQ
MS27468T23F21PA
MS27468T23F21PA
Tikiake: MS27468T23F21PA.pdf
MS27468T23F21P
MS27468T23F21P
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 21C 21#16 PIN J/N
Tikiake: MS27468T23F21P.pdf
Tikiake: MS27468T23F21P.pdf
MS27468T23F21PA
MS27468T23F21PA
Tikiake: MS27468T23F21PA.pdf
MS27468T23F21PA-LC
MS27468T23F21PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Tikiake: MS27468T23F21PA-LC.pdf
Tikiake: MS27468T23F21PB.pdf
MS27468T23F21PB-LC
MS27468T23F21PB-LC
Tikiake: MS27468T23F21PB-LC.pdf
MS27468T23F21PA-LC
MS27468T23F21PA-LC
Tikiake: MS27468T23F21P-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel