MS27468T23B55SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T23B55SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 55C 55#20 SKT J/N
Ngā Rauemi: MS27468T23B55SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T23B55SA
Tau Wae MS27468T23B55SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1053 pcs Pepa Raraunga MS27468T23B55SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-38707
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T23B55SA
MS27468T23B55SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1012 pcs
Tikiake: MS27468T23B55SA.pdf
RFQ
MS27468T23B55SA
MS27468T23B55SA
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT
I roto i te taonga: 909 pcs
Tikiake: MS27468T23B55SA.pdf
RFQ
MS27468T23B55S
MS27468T23B55S
I roto i te taonga: 787 pcs
Tikiake: MS27468T23B55S.pdf
MS27468T23B55S-LC
MS27468T23B55S-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
I roto i te taonga: 4854 pcs
Tikiake: MS27468T23B55S-LC.pdf
MS27468T23B55SB-LC
MS27468T23B55SB-LC
Tikiake: MS27468T23B55SB-LC.pdf
Tikiake: MS27468T23B55S.pdf
MS27468T23B55SB
MS27468T23B55SB
Tikiake: MS27468T23B55SB.pdf
MS27468T23B55SD
MS27468T23B55SD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 55C 55#20 SKT J/N
I roto i te taonga: 899 pcs
Tikiake: MS27468T23B55SD.pdf
MS27468T23B55SA-LC
MS27468T23B55SA-LC
Tikiake: MS27468T23B55SA-LC.pdf
MS27468T23B55PC
MS27468T23B55PC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Tikiake: MS27468T23B55PC.pdf
MS27468T23B55SA-LC
MS27468T23B55SA-LC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel