MS27468T23B21PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T23B21PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 21C 21#16 PIN J/N
Ngā Rauemi: MS27468T23B21PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T23B21PA
Tau Wae MS27468T23B21PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1142 pcs Pepa Raraunga MS27468T23B21PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-38668
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T23B21PB
MS27468T23B21PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1244 pcs
Tikiake: MS27468T23B21PB.pdf
RFQ
MS27468T23B21PA-LC
MS27468T23B21PA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
I roto i te taonga: 5523 pcs
Tikiake: MS27468T23B21PA-LC.pdf
RFQ
MS27468T23B21P
MS27468T23B21P
Tikiake: MS27468T23B21P.pdf
Tikiake: MS27468T23B21P.pdf
MS27468T23B21PA-LC
MS27468T23B21PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
MS27468T23B21JB-LC
MS27468T23B21JB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Tikiake: MS27468T23B21JB-LC.pdf
MS27468T23B21PB-LC
MS27468T23B21PB-LC
Tikiake: MS27468T23B21PB-LC.pdf
Tikiake: MS27468T23B21PB.pdf
MS27468T23B21PA
MS27468T23B21PA
Tikiake: MS27468T23B21PA.pdf
MS27468T23B21PA
MS27468T23B21PA
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Tikiake: MS27468T23B21PA.pdf
MS27468T23B21P-LC
MS27468T23B21P-LC
Tikiake: MS27468T23B21P-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel