MS27468T21F39SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T21F39SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 39C 37#20 2#16 SKT J/N
Ngā Rauemi: MS27468T21F39SB.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T21F39SB
Tau Wae MS27468T21F39SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1506 pcs Pepa Raraunga MS27468T21F39SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-38608
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T21F41A
MS27468T21F41A
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 41POS JAMNUT PINS
I roto i te taonga: 2057 pcs
Tikiake: MS27468T21F41A.pdf
RFQ
MS27468T21F39S
MS27468T21F39S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1295 pcs
Tikiake: MS27468T21F39S.pdf
RFQ
MS27468T21F39SC
MS27468T21F39SC
Tikiake: MS27468T21F39SC.pdf
MS27468T21F41AA
MS27468T21F41AA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Tikiake: MS27468T21F41AA.pdf
MS27468T21F39SB
MS27468T21F39SB
Tikiake: MS27468T21F39SB.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SCKT
Tikiake: MS27468T21F39S.pdf
MS27468T21F39SA
MS27468T21F39SA
Tikiake: MS27468T21F39SA.pdf
MS27468T21F39SB-LC
MS27468T21F39SB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT