MS27468T21F39PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T21F39PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 39C 37#20 2#16 PIN J/N
Ngā Rauemi: MS27468T21F39PA.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T21F39PA
Tau Wae MS27468T21F39PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1053 pcs Pepa Raraunga MS27468T21F39PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-38603
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A