MS27468T21F16SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T21F16SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 16C 16#16 SKT J/N
Ngā Rauemi: MS27468T21F16SB.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T21F16SB
Tau Wae MS27468T21F16SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1452 pcs Pepa Raraunga MS27468T21F16SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-38581
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T21F35A
MS27468T21F35A
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 79POS PNL MT
I roto i te taonga: 2321 pcs
Tikiake: MS27468T21F35A.pdf
RFQ
MS27468T21F16SB
MS27468T21F16SB
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP