MS27468T21F16SA-LC
MS27468T21F16SA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
I roto i te taonga: 6029 pcs
Tikiake: MS27468T21F16SA-LC.pdf
RFQ
MS27468T21F16PB-LC
MS27468T21F16PB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
I roto i te taonga: 1551 pcs
Tikiake: MS27468T21F16PB-LC.pdf
RFQ
MS27468T21F16PL
MS27468T21F16PL
Tikiake: MS27468T21F16PL.pdf
MS27468T21F16SA
MS27468T21F16SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27468T21F16SA.pdf
MS27468T21F16PB
MS27468T21F16PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27468T21F16PB.pdf
MS27468T21F16S-LC
MS27468T21F16S-LC
Tikiake: MS27468T21F16S-LC.pdf
MS27468T21F16SA-LC
MS27468T21F16SA-LC
Tikiake: MS27468T21F16PB.pdf
MS27468T21F16SA
MS27468T21F16SA
Tikiake: MS27468T21F16SA.pdf
MS27468T21F16S
MS27468T21F16S
Tikiake: MS27468T21F16S.pdf
Whakaahuatanga: 8LT 16C 16#16 PIN J/N
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel