MS27468T21F11SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T21F11SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27468T21F11SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T21F11SA
Tau Wae MS27468T21F11SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2065 pcs Pepa Raraunga MS27468T21F11SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27468T21F11SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 23A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T21F11S
MS27468T21F11S
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2164 pcs
Tikiake: MS27468T21F11S.pdf
RFQ
MS27468T21F11S-LC
MS27468T21F11S-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
I roto i te taonga: 2349 pcs
Tikiake: MS27468T21F11S-LC.pdf
RFQ
MS27468T21F11SB
MS27468T21F11SB
Whakaahuatanga: 8LT 11C 11#12 SKT J/N
Tikiake: MS27468T21F11SB.pdf
MS27468T21F11SA
MS27468T21F11SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: MS27468T21F11SA.pdf
MS27468T21F11SAL
MS27468T21F11SAL
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 11POS JAM NUT SCKT
Tikiake: MS27468T21F11SAL.pdf
MS27468T21F11PLC
MS27468T21F11PLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Tikiake: MS27468T21F11PLC.pdf
Tikiake: MS27468T21F11S.pdf
Tikiake: MS27468T21F11SB.pdf
MS27468T21F11SA
MS27468T21F11SA
Tikiake: MS27468T21F11SA.pdf
MS27468T21F11SA-LC
MS27468T21F11SA-LC
Tikiake: MS27468T21F11SA-LC.pdf
MS27468T21F11PB-LC
MS27468T21F11PB-LC
Tikiake: MS27468T21F11PB-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel