MS27468T21F11PB
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T21F11PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 11C 11#12 PIN J/N
Ngā Rauemi: MS27468T21F11PB.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T21F11PB
Tau Wae MS27468T21F11PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1318 pcs Pepa Raraunga MS27468T21F11PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-38566
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T21F11PB-LC
MS27468T21F11PB-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN
I roto i te taonga: 1860 pcs
Tikiake: MS27468T21F11PB-LC.pdf
RFQ
MS27468T21F11PB-LC
MS27468T21F11PB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
I roto i te taonga: 1703 pcs
RFQ
MS27468T21F11PA
MS27468T21F11PA
Whakaahuatanga: CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS