MS27468T21B41SA
MS27468T21B41SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1493 pcs
Tikiake: MS27468T21B41SA.pdf
RFQ
MS27468T21B41S
MS27468T21B41S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 1419 pcs
Tikiake: MS27468T21B41S.pdf
RFQ
MS27468T21B41PB-LC
MS27468T21B41PB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Tikiake: MS27468T21B41PB-LC.pdf
MS27468T21B41SA-LC
MS27468T21B41SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Tikiake: MS27468T21B41SA-LC.pdf
MS27468T21B41PD-LC
MS27468T21B41PD-LC
Tikiake: MS27468T21B41PD-LC.pdf
MS27468T21B41SA
MS27468T21B41SA
Tikiake: MS27468T21B41SA.pdf
MS27468T21B41PL
MS27468T21B41PL
Tikiake: MS27468T21B41PL.pdf
MS27468T21B41PD
MS27468T21B41PD
Whakaahuatanga: 8LT 41C 41#20 PIN J/N
Tikiake: MS27468T21B41PD.pdf
MS27468T21B41SA
MS27468T21B41SA
Tikiake: MS27468T21B41SA.pdf
MS27468T21B41PC
MS27468T21B41PC
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27468T21B41PC.pdf
Tikiake: MS27468T21B41S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel