MS27468T21B39SD
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T21B39SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 39C 37#20 2#16 SKT J/N
Ngā Rauemi: MS27468T21B39SD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T21B39SD
Tau Wae MS27468T21B39SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1423 pcs Pepa Raraunga MS27468T21B39SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-38529
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A