MS27468T21B16PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T21B16PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27468T21B16PA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T21B16PA
Tau Wae MS27468T21B16PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1392 pcs Pepa Raraunga MS27468T21B16PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27468T21B16PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Green
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T21B16PA-LC
MS27468T21B16PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
I roto i te taonga: 1822 pcs
Tikiake: MS27468T21B16PA-LC.pdf
RFQ
MS27468T21B16P
MS27468T21B16P
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1051 pcs
Tikiake: MS27468T21B16P.pdf
RFQ
MS27468T21B16JA-LC
MS27468T21B16JA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Tikiake: MS27468T21B16JA-LC.pdf
MS27468T21B16P-LC
MS27468T21B16P-LC
Tikiake: MS27468T21B16P-LC.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS
Tikiake: MS27468T21B16P.pdf
MS27468T21B16PA
MS27468T21B16PA
Tikiake: MS27468T21B16PA.pdf
MS27468T21B16PB
MS27468T21B16PB
Tikiake: MS27468T21B16PB.pdf
MS27468T21B16PA-LC
MS27468T21B16PA-LC
MS27468T21B16PAL
MS27468T21B16PAL
Tikiake: MS27468T21B16PAL.pdf
MS27468T21B16PA
MS27468T21B16PA
Tikiake: MS27468T21B16PA.pdf
MS27468T21B16JB
MS27468T21B16JB
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27468T21B16JB.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel