MS27468T21B11PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T21B11PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27468T21B11PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T21B11PA
Tau Wae MS27468T21B11PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1394 pcs Pepa Raraunga MS27468T21B11PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27468T21B11PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 23A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Green
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T21B11PB
MS27468T21B11PB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1754 pcs
Tikiake: MS27468T21B11PB.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 1157 pcs
Tikiake: MS27468T21B11PB.pdf
RFQ
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
MS27468T21B11P
MS27468T21B11P
Tikiake: MS27468T21B11P.pdf
MS27468T21B11PA
MS27468T21B11PA
Tikiake: MS27468T21B11PA.pdf
MS27468T21B11PA-LC
MS27468T21B11PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Tikiake: MS27468T21B11PA-LC.pdf
MS27468T21B11P-CG
MS27468T21B11P-CG
Whakaahuatanga: 8LT 11C 11#12 PIN J/N
Tikiake: MS27468T21B11P-CG.pdf
Tikiake: MS27468T21B11P.pdf
MS27468T21B11PA-LC
MS27468T21B11PA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
MS27468T21B11PA
MS27468T21B11PA
Tikiake: MS27468T21B11PA.pdf
MS27468T21B11P-LC
MS27468T21B11P-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN
Tikiake: MS27468T21B11P-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel