MS27468T19B11SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T19B11SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27468T19B11SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T19B11SA
Tau Wae MS27468T19B11SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2204 pcs Pepa Raraunga MS27468T19B11SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27468T19B11SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T19B11SB
MS27468T19B11SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1371 pcs
Tikiake: MS27468T19B11SB.pdf
RFQ
MS27468T19B11PC
MS27468T19B11PC
Whakaahuatanga: LJT 11C 11#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1299 pcs
Tikiake: MS27468T19B11PC.pdf
RFQ
MS27468T19B11S
MS27468T19B11S
Tikiake: MS27468T19B11S.pdf
MS27468T19B11S-UHST3
MS27468T19B11S-UHST3
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS SKT
Tikiake: MS27468T19B11S-UHST3.pdf
MS27468T19B11SA
MS27468T19B11SA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: MS27468T19B11SA.pdf
MS27468T19B11SA
MS27468T19B11SA
Tikiake: MS27468T19B11SA.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27468T19B11S.pdf
Tikiake: MS27468T19B11SB.pdf
MS27468T19B11SB-LC
MS27468T19B11SB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Tikiake: MS27468T19B11SB-LC.pdf
MS27468T19B11SAL
MS27468T19B11SAL
Tikiake: MS27468T19B11SAL.pdf
MS27468T19B11SC
MS27468T19B11SC
Tikiake: MS27468T19B11SC.pdf
MS27468T19B11SA-LC
MS27468T19B11SA-LC
Tikiake: MS27468T19B11SA-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel