MS27468T17B26SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T17B26SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 26C 26#20 SKT J/N
Ngā Rauemi: MS27468T17B26SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T17B26SB
Tau Wae MS27468T17B26SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1379 pcs Pepa Raraunga MS27468T17B26SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL E
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-38312
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T17B26SB-LC
MS27468T17B26SB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
I roto i te taonga: 1625 pcs
Tikiake: MS27468T17B26SB-LC.pdf
RFQ
MS27468T17B26SC
MS27468T17B26SC
Whakaahuatanga: 8LT 26C 26#20 SKT J/N
I roto i te taonga: 1737 pcs
Tikiake: MS27468T17B26SC.pdf
RFQ
MS27468T17B26SC-LC
MS27468T17B26SC-LC
Tikiake: MS27468T17B26SC-LC.pdf
MS27468T17B26SB
MS27468T17B26SB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP