MS27468T15F18SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T15F18SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 18C 18#20 SKT J/N
Ngā Rauemi: MS27468T15F18SB.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T15F18SB
Tau Wae MS27468T15F18SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1568 pcs Pepa Raraunga MS27468T15F18SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-38213
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A