MS27468T15F18PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T15F18PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 18C 18#20 PIN J/N
Ngā Rauemi: MS27468T15F18PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T15F18PA
Tau Wae MS27468T15F18PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1706 pcs Pepa Raraunga MS27468T15F18PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-38208
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T15F18PA-LC
MS27468T15F18PA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
I roto i te taonga: 1832 pcs
Tikiake: MS27468T15F18PA-LC.pdf
RFQ
MS27468T15F18PA
MS27468T15F18PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1881 pcs
Tikiake: MS27468T15F18PA.pdf
RFQ
MS27468T15F18P
MS27468T15F18P
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27468T15F18P.pdf
MS27468T15F18JB
MS27468T15F18JB
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27468T15F18JB.pdf
MS27468T15F18PB
MS27468T15F18PB
Tikiake: MS27468T15F18PB.pdf
MS27468T15F18PA
MS27468T15F18PA
Tikiake: MS27468T15F18PA.pdf
MS27468T15F18P-LC
MS27468T15F18P-LC
Tikiake: MS27468T15F18P-LC.pdf
MS27468T15F18PA-LC
MS27468T15F18PA-LC
MS27468T15F18PALC
MS27468T15F18PALC
Tikiake: MS27468T15F18PALC.pdf
Tikiake: MS27468T15F18P.pdf
MS27468T15F18JB-LC
MS27468T15F18JB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Tikiake: MS27468T15F18JB-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel