MS27468T13B4SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T13B4SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 4C 4#16 SKT J/N
Ngā Rauemi: MS27468T13B4SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T13B4SA
Tau Wae MS27468T13B4SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2397 pcs Pepa Raraunga MS27468T13B4SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL C
Rahi Hiku - Whakauru 13-4 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-37979
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27468T13B4S-LC
MS27468T13B4S-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 4POS SKT
I roto i te taonga: 2144 pcs
Tikiake: MS27468T13B4S-LC.pdf
RFQ
MS27468T13B4SA-LC
MS27468T13B4SA-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT
I roto i te taonga: 1421 pcs
Tikiake: MS27468T13B4SA-LC.pdf
RFQ
MS27468T13B4SA
MS27468T13B4SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Tikiake: MS27468T13B4SA.pdf
MS27468T13B4PLC
MS27468T13B4PLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
Tikiake: MS27468T13B4PLC.pdf
MS27468T13B4S
MS27468T13B4S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27468T13B4S.pdf
MS27468T13B4SA-LC
MS27468T13B4SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27468T13B4SA-LC.pdf
Tikiake: MS27468T13B4S.pdf
MS27468T13B4SB
MS27468T13B4SB
Tikiake: MS27468T13B4SB.pdf
MS27468T13B4PC-LC
MS27468T13B4PC-LC
Tikiake: MS27468T13B4PC-LC.pdf
MS27468T13B4SA
MS27468T13B4SA
Tikiake: MS27468T13B4SA.pdf
MS27468T13B4SA-LC
MS27468T13B4SA-LC
Tikiake: MS27468T13B4SA-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel