MS27467T25F46SAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25F46SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 46POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25F46SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25F46SAL
Tau Wae MS27467T25F46SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 46POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2218 pcs Pepa Raraunga MS27467T25F46SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-46
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T25F46SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2)
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25F46SA
MS27467T25F46SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 46POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 807 pcs
Tikiake: MS27467T25F46SA.pdf
RFQ
MS27467T25F46SA-LC
MS27467T25F46SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE
I roto i te taonga: 1388 pcs
Tikiake: MS27467T25F46SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T25F46SC
MS27467T25F46SC
Whakaahuatanga: 8LT 46C MIXED SKT PLUG
I roto i te taonga: 673 pcs
Tikiake: MS27467T25F46SC.pdf
MS27467T25F46S
MS27467T25F46S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 46POS CRIMP