MS27467T25F46PA-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25F46PA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25F46PA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25F46PA-LC
Tau Wae MS27467T25F46PA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1175 pcs Pepa Raraunga MS27467T25F46PA-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-46
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37642 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2) Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25F46PB
MS27467T25F46PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 632 pcs
Tikiake: MS27467T25F46PB.pdf
RFQ
MS27467T25F46P
MS27467T25F46P
I roto i te taonga: 607 pcs
Tikiake: MS27467T25F46P.pdf
RFQ
MS27467T25F46P-LC
MS27467T25F46P-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 46C MIXED PIN PLUG
I roto i te taonga: 1308 pcs
Tikiake: MS27467T25F46P-LC.pdf
MS27467T25F46PAL
MS27467T25F46PAL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE
I roto i te taonga: 1849 pcs
Tikiake: MS27467T25F46PAL.pdf
MS27467T25F46PA
MS27467T25F46PA