MS27467T25F43AA
MS27467T25F43AA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 43C 23#20 20#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1238 pcs
Tikiake: MS27467T25F43AA.pdf
RFQ
MS27467T25F37SB
MS27467T25F37SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: LJT 37C 37#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 4156 pcs
Tikiake: MS27467T25F37SB.pdf
RFQ
MS27467T25F43AB
MS27467T25F43AB
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE
Tikiake: MS27467T25F43AB.pdf
MS27467T25F43AC
MS27467T25F43AC
Tikiake: MS27467T25F43AC.pdf
MS27467T25F37SC
MS27467T25F37SC
Tikiake: MS27467T25F37SC.pdf
MS27467T25F37SD
MS27467T25F37SD
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: MS27467T25F37SD
Tikiake: MS27467T25F37SD.pdf
MS27467T25F43B
MS27467T25F43B
Whakaahuatanga: 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T25F43B.pdf
Whakaahuatanga: MS27467T25F37SB
Tikiake: MS27467T25F37SB.pdf
MS27467T25F37SA
MS27467T25F37SA
Tikiake: MS27467T25F37SA.pdf
Whakaahuatanga: MS27467T25F37SC
Tikiake: MS27467T25F37SC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel