MS27467T25F29AA
MS27467T25F29AA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE
I roto i te taonga: 1380 pcs
Tikiake: MS27467T25F29AA.pdf
RFQ
MS27467T25F29AA
MS27467T25F29AA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
I roto i te taonga: 5986 pcs
Tikiake: MS27467T25F29AA.pdf
RFQ
MS27467T25F29AC
MS27467T25F29AC
Tikiake: MS27467T25F29AC.pdf
Tikiake: MS27467T25F29AC.pdf
MS27467T25F29AA
MS27467T25F29AA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 29C 29#16 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T25F29AA.pdf
MS27467T25F29A
MS27467T25F29A
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 29POS PIN
Tikiake: MS27467T25F29A.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel