MS27467T25F24SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25F24SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25F24SA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25F24SA-LC
Tau Wae MS27467T25F24SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1570 pcs Pepa Raraunga MS27467T25F24SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-24
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37597 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 12 (12), 16 (12) Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25F24SC
MS27467T25F24SC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1044 pcs
Tikiake: MS27467T25F24SC.pdf
RFQ
MS27467T25F24SB
MS27467T25F24SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 918 pcs
Tikiake: MS27467T25F24SB.pdf
RFQ
MS27467T25F24SA-LC
MS27467T25F24SA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
I roto i te taonga: 4131 pcs
Tikiake: MS27467T25F24SA-LC.pdf
MS27467T25F24S-LC
MS27467T25F24S-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Tikiake: MS27467T25F24S-LC.pdf
MS27467T25F24SA
MS27467T25F24SA
I roto i te taonga: 741 pcs
Tikiake: MS27467T25F24SA.pdf
Tikiake: MS27467T25F24SA.pdf
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T25F24S-LC.pdf
Tikiake: MS27467T25F24SC.pdf
I roto i te taonga: 697 pcs
I roto i te taonga: 876 pcs
MS27467T25F24SC-LC
MS27467T25F24SC-LC
Tikiake: MS27467T25F24SC-LC.pdf
MS27467T25F24SAL
MS27467T25F24SAL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Tikiake: MS27467T25F24SAL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel